DNES OTVORENÉ:
12:00 - 23:00

Posledné novinky z Arény:

Nové, krajšie a lepšie fotky Z HRY!

Vylepšili sme fotky hráčov z hry. Každému spravíme originálnu fotku s Barnym a pozadím z filmu Tron, pretože práve toto vystihuje našu arénu!
—  22. 4. 2018

Hudobný motív Matrix

Zvuky letiacich guliek, rýchle autá, bojové umenie...skrátka poriadne nadupaný motív plný toho najlepšieho z trilógie Matrix.
—  25. 3. 2018

Nový mód Arény - Ultra Swat Mód!

Mód, ktorý sa hrá v čierno - čiernej tme bez akéhokoľvek svetla, teda bez Gravitonu a bez Recognizeru a bez žiadnych superschopností! :) Bude to len vaša vesta, ktorá preblikne raz za 3 sekundy a vaša zbraň s baterkou, ktorú bude nutnosť používať aby ste videli na cestu a rozoznali svojich spoluhráčov!
—  23. 2. 2018

Vianoce v Gravity Laser Aréne!

Vianočný nadupaný motív plný toho najlepšieho z vianočných pesničiek! Príďte vyskúšať! :-)
—  19. 11. 2017

Nové hry na PS4!

Teraz si u nás môžete zahrať nové herné tituly! Pridali sme pre vás FIFA 18 a Crash Bandicoot N-Sane Trilogy!
—  1. 10. 2017

Rebríček TOP 100

Predstavujeme ON-LINE Rebríček TOP 100 hráčov v Arénev, ktorý je úplne automatizovaný a aktualizuje sa po každej hre :)Hneď ako hru dohráte sa môžte pozrieť či ste sa dostali do TOP 100 -> REBRÍČEK TOP 100
—  3. 7. 2017

Laser Aréna s najnovším vybavením a exkluzívnymi možnosťami

Našu Arénu sme navrhli do posledného detailu — od perfektne umiestnených prekážok, najnovšej technológie a vybavenia, až po exkluzívne herné možnosti, s ktorými u nás hráči prídu do styku.

Hracia časť má 670 m2 a celková plocha Arény je veľká 1 050 m2!
Sme najväčšia Laser Aréna s indoorovým laser-systémom LaserMaxx na Slovensku a v Česku.

V našej Laser Aréne tak nájdete ako dokonalé miesta pre úkryty, tak aj väčšie, odhalené priestory pre skutočne arkádovú strieľačku, a zároveň aj miesta na odpočinkové (alebo taktické) kempovanie :-).

Sme prvá aréna, v ktorej bude mega TUNEL a jeho dĺžka je neuveriteľných 15 metrov! Bude v ňom takmer nulová viditeľnosť a to pri náša mega adrenalín a zábavu :-)

Úžasné hudobné motívy

Máme najlepší výber profesionálnych hudobných motívov na Slovensku, ktoré boli vytvorené zvlášť pre Laser Game. Hudobné motívy sú inšpirované hudbou, ktorú poznáte.

Sú plné basov, efektov, herných hlášok a poriadne vás namotivujú do hry! Vieme totiž, že poriadna muzika a ozvučenie je pre hru základ. Preto si môžete byť istí, že naše hudobné motívy dodajú hre tie správne grády.

Prehľad hudobných motívov

Zvuk si u nás celkom určite naplno vychutnáte. Po celej Aréne máme rozmiestnených neuveriteľných 45 reproduktorov a dva výkonné subwoofery. Táto špeciálna a profesionálna audio aparatúra bola navrhnutá špeciálne pre našu Laser Arénu a ponúka neuveriteľný výkon a vynikajúci hudobný podmaz. Na ničom sme nešetrili :-).

Každý reproduktor v Aréne obsahuje 3 samostatné membrány: dva stredové a jeden výškový. Celkový počet zvukových membrán tak dosahuje šialených a diabolských 72!

Toto bude BOMBA! Obria viacúrovňová prekážka!

V našej aréne máme veľkú viacúrovňovú prekážku s 3 plošinami a taktickými zákutiami! Naviac je celý jej priestor strážený zlým Gravitonom! Výhľad z najväčšej vyvýšenej plošiny v SR a ČR je naozaj luxusný.

Rozmanité herné módy

Zahrať si môžete Deathmatch — teda štandartnú arkádovku v režime všetci proti všetkým, kedy nemáte žiadnych spoluhráčov, žiadnych tímových kolegov ani nikoho, kto vám bude chrániť chrbát. Ste sami proti všetkým ostatným a hráte len za seba.

Pokiaľ vás omrzí klasická arkádovka, sú tu Tímové hry. Rozdeliť sa môžete hneď do niekoľkých tímov, kedy každý tím háji svoju farbu. Spolupracujete, kryjete si chrbát, bránite svoje pozície a spoločne so spoluhráčmi musíte rozdrviť nepriateľské tímy. Tímové hry sú veľmi variabilné.

NOVÝ MÓD ARÉNY! SWAT mód! Vžite sa do misie trénovanej zásahovej jednotky SWAT! Tma. Tlkot srdca prehlušuje dunenie basov v aréne. A jediný zdroj svetla máte vo svojich rukách - ZBRAŇ!

Herné módy v Aréne

Tajná hmla

Celý priestor Arény je kompletne zahmlený a pripravený pre vašu hru. Viditeľnosť tak akurát, ale na druhý koniec nedohliadnete. V Aréne máme niekoľko profesionálnych výrobníkov hmly, ktoré dokreslia úžasnú atmosféru, ktorú Laser Game ponúka.

A ako špeciálny bonus pre fanúšikov hororových filmov a všetkých, ktorí sa radi boja, ponúkame extra bonus „Naozaj veľa hmly“. Aréna sa celá zaplní hmlou, viditeľnosť sa zníži na jeden až dva metre a vy vidíte len vašu zbraň a prekážku, ktorá je až tesne pri vás. Musíte spomaliť svoj krok a doslova hľadať súpera ukrytého v hustej hmle Arény. Skutočná bomba pre skutočných majstrov! :-)

Graviton — zlé, červené oko Arény

Graviton je špeciálny interaktívny prvok v Aréne, ktorý má na svedomí niekoľko životov našich hráčov v Aréne. Samozrejme len v rámci výsledného skóre :-).

Graviton hľadá v Aréne hráčov a pokiaľ nejakého nekrytého nájde, zastrelí ho. Pokiaľ je však sám zasiahnutý hráčmi, poskytne im jednu zo superschopností: neviditeľnosť, alebo špiónsky mód.

Ak dostanete neviditeľnosť, vaša vesta zhasne a v temnej, hmlou naplnenej Aréne ste prakticky neviditeľný. Protihráči dostávajú zásahy a nechápu odkiaľ sa berú. V špiónskom móde sa prefarbíte do farby tímu protihráčov a navonok tak pôsobíte, ako by ste boli v ich tíme. Ale vy nie ste! Excelentná príležitosť dostať sa dovnútra nepriateľského tímu a všetkých ich postrieľať :-).

Ako to u nás vyzerá: Galéria

Špeciálna prekážka Recognizer

Recognizer je špeciálny typ žiariacej prekážky, ktorá okolo seba eliminuje farebnosť. Ak sa teda pohybujete alebo dokonca strieľate okolo tejto prekážky, je ťažké rozoznať, za aký tím bojujete — a či ste teda spoluhráč alebo nepriateľ. Unikátna možnosť na dokonalé krytie.

Šatne, sprchy, Wifi, parkovanie…

Máme oddelené a priestorné šatne, v ktorých sú uzamykateľné skrinky a kto chce, môže využiť aj sprchy. Občerstviť sa môžete pri našom bare a rýchlu WiFi pre našich hráčov máme tiež. Samozrejmosťou je aj parkovanie zdarma priamo pri budove. Sme pripravení na všetko! :-)

Rezervujte si svoju hru