DNES OTVORENÉ:
12:00 - 23:00

Posledné novinky z Arény:

Nové, krajšie a lepšie fotky Z HRY!

Vylepšili sme fotky hráčov z hry. Každému spravíme originálnu fotku s Barnym a pozadím z filmu Tron, pretože práve toto vystihuje našu arénu!
—  22. 4. 2018

Hudobný motív Matrix

Zvuky letiacich guliek, rýchle autá, bojové umenie...skrátka poriadne nadupaný motív plný toho najlepšieho z trilógie Matrix.
—  25. 3. 2018

Nový mód Arény - Ultra Swat Mód!

Mód, ktorý sa hrá v čierno - čiernej tme bez akéhokoľvek svetla, teda bez Gravitonu a bez Recognizeru a bez žiadnych superschopností! :) Bude to len vaša vesta, ktorá preblikne raz za 3 sekundy a vaša zbraň s baterkou, ktorú bude nutnosť používať aby ste videli na cestu a rozoznali svojich spoluhráčov!
—  23. 2. 2018

Vianoce v Gravity Laser Aréne!

Vianočný nadupaný motív plný toho najlepšieho z vianočných pesničiek! Príďte vyskúšať! :-)
—  19. 11. 2017

Nové hry na PS4!

Teraz si u nás môžete zahrať nové herné tituly! Pridali sme pre vás FIFA 18 a Crash Bandicoot N-Sane Trilogy!
—  1. 10. 2017

Rebríček TOP 100

Predstavujeme ON-LINE Rebríček TOP 100 hráčov v Arénev, ktorý je úplne automatizovaný a aktualizuje sa po každej hre :)Hneď ako hru dohráte sa môžte pozrieť či ste sa dostali do TOP 100 -> REBRÍČEK TOP 100
—  3. 7. 2017

Zábava nekončí po prvej hre

Je len na vás, ako sa pred hrou rozdelíte. Vybrať si môžete z niekoľkých herných módov, a ďalšie nové pripravujeme.

Deathmatch — Všetci proti všetkým

V hernom móde Všetci proti všetkým hrá každý hráč sám za seba. Cieľom hry je čo najviac krát zasiahnuť ostatných hráčov a vyhráva hráč s najväčším počtom získaných bodov.

Ideálny herný mód pri nižšom počte hráčov, hrať môže až 12 hráčov v jednej hre.

Tímová hra

Pri Tímovej hre sa môžete rozdeliť až na 6 tímov, ktoré v Aréne súťažia proti sebe. Cieľom hry je čo najviac krát zasiahnuť hráčov ostatných tímov. Vyhráva najlepší tímnajlepší hráč zo všetkých tímov.

Rozdeliť do tímov sa môžete rovnomerne (napr. do troch tímov 3 vs 3 vs 3) alebo podľa skúseností jednotlivých hráčov v tímoch. Slabší hráči sa môžu spojiť v jednu väčšiu skupinku a silnejší hráči môžu vytvoriť menej početný tím, alebo dokonca hrať len sami za seba.

SWAT mód — Deathmatch/Tímová hra

Odkiaľ zaútočí nepriateľ? Máte pokryté celé palebné pole? Dokážete rozoznať priateľa od nepriateľa? A kto vám kryje chrbát? Vžite sa do misie trénovanej zásahovej jednotky SWAT!  TMA.  Tlkot srdca prehlušuje dunenie basov v aréne. A jediný zdroj svetla máte vo svojich rukách - ZBRAŇ! Tímová spolupráca, nutnosť synchronizácie postupu arénou,  rýchle reflexy  a schopnosť sa rozhodovať behom jedinej sekundy! Či už v deathmatchi alebo v tímovej hre.

ULTRA SWAT mód — Deathmatch/Tímová hra

Mód, ktorý sa hrá v čierno-čiernej tme bez akéhokoľvek svetla, teda bez Gravitonu a bez Recognizeru a bez žiadnych superschopností! Je to len vaša vesta, ktorá preblikne raz za 3 sekundy a vaša zbraň s baterkou, ktorú je nutnosť používať aby ste videli na cestu a rozoznali svojich spoluhráčov! Náš doposiaľ najreálnejší a najstrašidelnejší mód Arény!

Pripravujeme: Základne

Sledujte náš facebook pre ďalšie novinky.

Pre pokročilých hráčov

Skúsení hráči si môžu zapnúť Laserový guľomet, kedy pri stisnutí spúšte zbraň vystrelí hneď 3x alebo si vybrať náš bonus Naozaj veľa hmly. V tímovej hre si potom môžete aktivovať Friendly Fire, teda streľbu do vlastných radov.

Nastaviť si môžete tiež obmedzený počet nábojov alebo životov! Množstvo si nastavíte čisto podľa seba. Po vyčerpaní nábojov hráč zostáva v aréne a musí sa už len kryť, aby stratil čo najmenej bodov. Ak vám však dôjdu životy, vaša vesta zahlási Game over a vy opúšťate arénu. Vyskúšajte ak si trúfate!

Rezervujte si svoju hru