DNES OTVORENÉ:
12:00 - 23:00

Posledné novinky z Arény:

Nové, krajšie a lepšie fotky Z HRY!

Vylepšili sme fotky hráčov z hry. Každému spravíme originálnu fotku s Barnym a pozadím z filmu Tron, pretože práve toto vystihuje našu arénu!
—  22. 4. 2018

Hudobný motív Matrix

Zvuky letiacich guliek, rýchle autá, bojové umenie...skrátka poriadne nadupaný motív plný toho najlepšieho z trilógie Matrix.
—  25. 3. 2018

Nový mód Arény - Ultra Swat Mód!

Mód, ktorý sa hrá v čierno - čiernej tme bez akéhokoľvek svetla, teda bez Gravitonu a bez Recognizeru a bez žiadnych superschopností! :) Bude to len vaša vesta, ktorá preblikne raz za 3 sekundy a vaša zbraň s baterkou, ktorú bude nutnosť používať aby ste videli na cestu a rozoznali svojich spoluhráčov!
—  23. 2. 2018

Vianoce v Gravity Laser Aréne!

Vianočný nadupaný motív plný toho najlepšieho z vianočných pesničiek! Príďte vyskúšať! :-)
—  19. 11. 2017

Nové hry na PS4!

Teraz si u nás môžete zahrať nové herné tituly! Pridali sme pre vás FIFA 18 a Crash Bandicoot N-Sane Trilogy!
—  1. 10. 2017

Rebríček TOP 100

Predstavujeme ON-LINE Rebríček TOP 100 hráčov v Arénev, ktorý je úplne automatizovaný a aktualizuje sa po každej hre :)Hneď ako hru dohráte sa môžte pozrieť či ste sa dostali do TOP 100 -> REBRÍČEK TOP 100
—  3. 7. 2017

Hudobné prostredie

Výber hudby je jedným z našich triumfov. Ponúkame niekoľko profesionálnych hudobných motívov, ktoré naviac neustále rozširujeme.

Je len na vás, ktoré hudobné prostredie si vyberiete. Pri svojich hrách môžete všetky hudobné doprovody prestriedať a vyskúšať tak všetky.

Sledujte náš YouTube kanál, kde máme všetky video ukážky našich hudobných motívov.

Matrix

Kultový film ožíva v našej Aréne! Zvuky letiacich guliek, rýchle autá, bojové umenie...skrátka poriadne nadupaný motív plný toho najlepšieho z trilógie Matrix.

Vianočný špeciál

Vianočný nadupaný motív plný toho najlepšieho z vianočných pesničiek! Špeciálny hudobný motív, ktorý zahreje a navodí pohodu a který hráme len vo vianočnom období.

Tron Original

Hudba inšpirovaná dizajnovým skvostom a kultovým filmom. Vyšperkovaná hudba od francúzkeho dua DAFT PUNK. 15 minut štýlovej zábavy, ktorú inde nenájdete.

Marvel vs DC

Super nadupaný hudobný motív, so všetkými superhrdinami ktorých poznáte. Motív, pri ktorom sa budete baviť.

Alien

Prenesiete sa na palubu vesmírnej lode, ktorú ovládli votrelci. Musíte sa evakuovať a svoju loď zničiť! Kto sa bojí, nesmie do arény!

Rocky & The Expendables

Hudobný motív pre skutočných chlapov, plný poriadnej rockovej muziky, ktorá vás maximálne nabudí do hry! Nemajte so súperom ŽIADNE ZĽUTOVANIE a dajte mu tvrdý KNOCKOUT!

Need for Speed & Fast and Furious

Hudba inšpirovaná legendárnou závodnou hrou Need for Speed a nemenej legendárnou filmovou sériou Fast and Furious.

Transformers & Linkin Park

Motív inšpirovaný filmovou trilógiou Transformers, kde čakajte techno-trancový nášup s trochou dup-stepu, navyše obohatený o ústredné piesne kapely Linkin Park v špeciálnych, predĺžených mixoch!

Star Wars

Kto by nepoznal slávny ústredný motív Hviezdnych vojen! Môžete sa tešiť naviac na kapelu z kantíny, súboj svetelných mečov alebo DarthVaderov „ImperialMarch“ v dosiaľ nepoznanom znení!

Mortal Kombat

Herná i filmová hudba inšpirovaná legendárnou akčnou hrou a nemenej známym kultovým snímkom MortalKombat. Rave hudba, basy, vrátane známeho FinishHim!

Resident Evil

Metalový masaker je tu! Pre radosť vyznávačov tvrdších hudobných štýlov sme namixovali vskutku diabolskú kombináciu! Nielen Marilinom Mansonom je „živý“ tento motív, kde metalový masaker je alfou i omegou.

90's Serial Hits

Špeciálny a veľmi obľúbený retro hudobný motív inšpirovaný seriálmi 90. rokov. Pokémoni, Pobrežná hliadka, KnightRider, X-files, Strážci vesmíru alebo Ninja korytnačky…

Rezervujte si svoju hru